Мото сафари Хургада

25 $ Cena od osoby dorosłej
Мото сафари Хургада
русскоязычный гид
8.00 - 16.00
Скидка на детей до 12 лет

Goście zostaną odebrani z hotelu autobusem, a następnie udamy się do ośrodka organizującego safari na pustyni. Przesiadamy się na quady. Najpierw przeprowadzony zostanie instruktaż, a następnie wyruszymy na pustynię. Na quadach będziemy jechać około 1h, aż do wioski beduińskiej. Po dotarciu na miejsce zobaczycie tradycyjne domy Beduinów. Podana zostanie tradycyjna beduińska herbata, a następnie będziesz miał okazję spróbować fajki wodnej (shishy). W wiosce beduińskiej będzie też okazja by przejechać się na wielbłądzie. A następnie wrócicie do bazy quadowej - kolejna 1h jazdy na quadach.

W cenie wycieczki

 • Transfer z i do hotelu na terenie Hurghady
 • polskojęzyczny przewodnik
 • przejażdżka quadem (ok 2h)
 • przejażdżka wielbłądem
 • herbata w wiosce beduińskiej

Dodatkowo płatne

 • Napoje
 • Napiwki
 • transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay i z Safagi $9 od osoby

Co warto zabrać?

 • wodę / napoje
 • aparat
 • krem z filtrem
 • arafatkę
 • okulary przeciwsłoneczne
 • zimą cieplejsze ubrania (od listopada do marca)
 • nie ma konieczności zabierania paszportu

Quady Hurghada popołudniu – o czym warto pamiętać?

Warto pamiętać, że podczas safari spędzacie kilka godzin na pustyni. Dlatego bardzo ważne by zaopatrzyć się w wystarczającą ilość wody do picia, a w okresie zimowym (listopad - marzec) również ciepłe ubrania.

Podczas wycieczki Mega Safari odwiedzacie wioskę beduińską, gdzie będziecie mieli okazję m.in. przejechać się wielbłądami. Warto wiedzieć, że Beduini, którzy oprowadzają Was na wielbłądach liczą na napiwek. Nie jest obowiązkowe dawanie napiwków, ale z pewnością będzie im miło jeśli dacie choć 1$.

Quady Hurghada FAQ - najczęściej zadawane pytania:

W co się ubrać na quad safari?

Na safari najlepiej ubrać się na sportowo. Wskazane są sportowe buty np adidasy (choć w ostateczności sandały też mogą być), sportowy tshirt (czy bluza w okresie od listopada do marca), i sportowe spodnie. Latem można być w krótkich spodenkach, choć quad nagrzewa się dość mocno, więc lepszym wyborem są zwykle jednak długie spodnie.

Czym się różni popołudniowe safari od porannego quad safari ?

Poza oczywistą różnicą związaną z godzinami w których odbywają się obie wycieczki, w quadach popołudniowych macie dodatkowo kolację i show orientalny, których nie ma w quad safari rano.

Jak poznam bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie. Nie zawsze z hotelu odbierają Was osoby polskojęzyczne. Często są to kierowcy. Ale zwiedzanie Kairu zawsze odbywa się z polskojęzycznym przewodnikiem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli na terenie Hurghady odbieramy między 13 a 14. Powrót z quad safari popołudniu jest ok 20. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

Kiedy i komu mamy zapłacić za wycieczkę?

Płatność jest podczas wycieczki. Zwykle dopiero na pustyni. Płacimy pierwszej osobie, która się upomni, zna Wasz numer pokoju i kwotę, którą powinniście zapłacić.

Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą. W wyjątkowych sytuacjach możemy zaakceptować płatność przelewem, choć preferujemy gotówkę.

Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat jednodniowej wycieczki do Kairu skontaktuj się z nami mailowo na info@elsahel-travel.com, na facebooku El Sahel Travel - wycieczki z Hurghady, bądź na Whatsappie pod numerem +201093118404. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zdjęcia z quadów w Hurghadzie popołudniu

Хотите узнать больше? Пожалуйста, посмотрите наши статьи

Oтдых в Египте отзывы рекомендации
Oтдых в Египте отзывы рекомендации

Статья «Oтдых в Египте отзывы рекомендации» была подготовлена в основном для людей, которые едут в Египет в первый раз, но, безусловно, даже бывалые туристы найдут здесь что-то интересное. Не стесняйтесь оставлять вопросы в комментариях, мы будем рады добавить дополнительные советы в наш список.

Каир или Луксор?
Каир или Луксор?

Какую поездку выбрать „Каир или Луксор?” этот вопрос часто возникает у наших туристов, особенно у тех, кто приезжает в Египет только на неделю. Оба тура очень соблазнительны, но продолжительность каждого займет весь день и связана с проведением нескольких часов в автобусе. Так чтоже выбрать, Каир или Луксор?

В чем разница между поездкой на остров Гифтон, Райский остров и Орандж бей.
В чем разница между поездкой на остров Гифтон, Райский остров и Орандж бей.

Вам интересно какая разница, кроме цены, между поездками на остров Гифтон, Райский остров и Орандж бей? Мы придем на помощь!

Inne wycieczki pustynne:

Мега-сафари з Хургады
Мега-сафари з Хургады
русскоязычный гидod 13:00 do 19:00Скидка на детей до 12 лет
сафари на квадроциклах руно
сафари на квадроциклах руно
od 8:00 do 12:00Скидка на детей до 12 лет

Экскурсии, которые могут вас заинтересовать

Экскурсия на пирамиды из Хургады (Kаир из Хургады)
Экскурсия на пирамиды из Хургады (Kаир из Хургады)
русскоязычный гид1.00 - 23.00 | Пн, Ср, СбСкидка на детей до 12 лет
луксор-из-хургады
луксор из хургады
русскоязычный гид 4.00 - 22.00 | Вт, Чт, ВсСкидка на детей до 12 лет
Wyspa Paradise
экскурсия райский остров - парадайз
русскоязычный гидСкидка на детей до 12 лет

Quady z Hurghady popołudniu - Opinie turystów

Roland
12.03.2020